Janrain Registration (7.x-2.6-beta1) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Version
nl: Versie

en: view
nl: weergeven

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Path
nl: Pad

en: content types
nl: inhoudstypen

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Normal
nl: Normaal

en: Profile
nl: Profiel

en: Original
nl: Origineel

en: Session closed for %name.
nl: Sessie gesloten voor %name.

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Content title
nl: Inhoudstitel

en: Save field
nl: Veld opslaan

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Add new field
nl: Veld toevoegen

en: Links area
nl: Linkvak

en: Column
nl: Kolom

en: Capture
nl: Vastleggen

en: The field has been updated.
nl: Het veld is bijgewerkt.

en: Application ID
nl: Applicatie-ID

en: The specified title is already in use.
nl: De opgegeven titel is reeds in gebruik.

en: The field has been created.
nl: Het veld is aangemaakt.

en: Edit field
nl: Veld bewerken

en: Delete field
nl: Veld verwijderen

en: - Select a field -
nl: - Veld selecteren -

en: Delete field.
nl: Veld verwijderen.

en: Application Settings
nl: Toepassingsinstellingen
