Janrain Registration (7.x-2.6) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Version
eu: Bertsioa

en: view
eu: ikusi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Field
eu: Eremua

en: Save
eu: Gorde

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Path
eu: Bide-izena

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Normal
eu: Arrunta

en: Profile
eu: Profila

en: Original
eu: Originala

en: Session closed for %name.
eu: %name(e)k saioa itxi du.

en: Teasers
eu: Laburpenak

en: Log out
eu: Irten

en: Save field
eu: Gorde eremua

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Add new field
eu: Gehitu eremu berria

en: Column
eu: Zutabe

en: The field has been updated.
eu: Eremua eguneratu da.

en: The specified title is already in use.
eu: Emandako izenburua dagoeneko erabiltzen da.

en: The field has been created.
eu: Eremua sortu da.

en: Edit field
eu: Editatu eremua

en: Delete field
eu: Ezabatu eremua

en: Delete field.
eu: Eremua ezabatu.
