Janrain Capture (7.x-2.6) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: view
mn: харах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Path
mn: Зам

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Save field
mn: Талбарыг хадгалах.

en: Add new field
mn: Шинээр талбар нэмэх

en: Edit field
mn: Талбарыг өөрчлөх

en: Delete field
mn: Талбарыг устгах
