Janrain Capture (7.x-2.7) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Version
ast: Versión

en: view
ast: vista

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Field
ast: Campu

en: Save
ast: Guardar

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Path
ast: Camín

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Profile
ast: Perfil

en: Session closed for %name.
ast: Zarróse la sesión de %name

en: Log out
ast: Desconeutar
