Janrain Registration (7.x-2.7) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Title
is: Titill

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Reset to defaults
is: Endurstilla í sjálfgefin gildi

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Version
is: Útgáfa

en: view
is: skoða

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Field
is: Svæði

en: Save
is: Vista

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Path
is: Slóð

en: content types
is: efnistegundir

en: E-mail address
is: Netfang

en: Original
is: Upprunalegt

en: Log out
is: Útskrá

en: Save field
is: Vista svæði

en: Column
is: Dálkur

en: The field has been updated.
is: Svæðið hefur verið uppfært.

en: The specified title is already in use.
is: Tilgreindur titill er þegar í notkun.

en: View / Edit Profile
is: Skoða / breyta prófíl
