Janrain Registration (7.x-2.8) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Version
el: Έκδοση

en: view
el: προβολή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Field
el: Πεδίο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Path
el: Διαδρομή

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Normal
el: Κανονικό

en: Profile
el: Προφίλ

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Session closed for %name.
el: Έκλεισε σύνοδος για το λογαριασμό %name.

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Save field
el: Αποθήκευση πεδίου

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Add new field
el: Προσθήκη νέου πεδίου

en: Column
el: Στήλη

en: The field has been updated.
el: Το πεδίο ενημερώθηκε.

en: Application ID
el: ID Εφαρμογής

en: The specified title is already in use.
el: Ο τίτλος που εισάγατε χρησιμοποιείται ήδη.

en: The field has been created.
el: Το πεδίο δημιουργήθηκε.

en: Edit field
el: Επεξεργασία πεδίου

en: Delete field
el: Διαγραφή πεδίου

en: Delete field.
el: Διαγραφή πεδίου.
