Janrain Registration (7.x-2.8) - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Version
fa: نسخه

en: view
fa: مشاهده

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Field
fa: فیلد

en: Save
fa: ذخیره

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Path
fa: مسیر

en: content types
fa: انواع محتوا

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Normal
fa: عادی

en: Profile
fa: نمایه

en: Original
fa: اصلی

en: Session closed for %name.
fa: نشست برای %name بسته شد.

en: Log out
fa: خروج

en: Save field
fa: ذخیره فیلد

en: Manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: Add new field
fa: افزودن فیلد جدید

en: Column
fa: ستون

en: The field has been updated.
fa: فیلد به‌روز شده است.

en: The specified title is already in use.
fa: عنوان تعیین شده درحال حاضر استفاده می‌شود.

en: The field has been created.
fa: فیلد ساخته شد.

en: Edit field
fa: ویرایش فیلد

en: Delete field
fa: حذف فیلد
