Janrain Registration (7.x-2.8) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Version
ro: Versiune

en: view
ro: afișează

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Field
ro: Câmp

en: Save
ro: Salvare

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Path
ro: Cale

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Profile
ro: Profil

en: Original
ro: Originală

en: Session closed for %name.
ro: A fost închisă sesiunea pentru %name.

en: Teasers
ro: Versiuni scurte(rezumate)

en: Log out
ro: Deconectați-vă

en: Save field
ro: Salvează câmp

en: Manage fields
ro: Gestionați câmpurile

en: Add new field
ro: Adaugă câmp nou

en: Column
ro: Coloană

en: Capture
ro: Captură

en: The field has been updated.
ro: Câmpul a fost actualizat.

en: The specified title is already in use.
ro: Titlul specificat este deja folosit.

en: The field has been created.
ro: Câmpul a fost creat.

en: Edit field
ro: Modifică câmp

en: Delete field
ro: Şterge câmp

en: Delete field.
ro: Șterge câmp.

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
