Janrain Registration (7.x-2.9) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Version
ca: Versió

en: view
ca: mostra

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Field
ca: Camp

en: Save
ca: Desa

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Path
ca: Camí

en: content types
ca: tipus de contingut

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Profile
ca: Perfil

en: Session closed for %name.
ca: S'ha tancat la sessió per a %name.

en: Log out
ca: Surt

en: Content title
ca: Títol del contingut

en: Save field
ca: Desa el camp

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Add new field
ca: Afegeix un nou camp

en: Column
ca: Columna

en: The field has been updated.
ca: S'ha actualitzat el camp.

en: Field Mapping
ca: Associació de camps

en: The specified title is already in use.
ca: El títol especificat ja està en ús.

en: The field has been created.
ca: S'ha actualitzat el camp.

en: Edit field
ca: Edita el camp

en: Delete field
ca: Suprimeix el camp

en: Delete field.
ca: Suprimeix el camp.
