Janrain Registration (7.x-2.9) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Version
cs: Verze

en: view
cs: zobrazit

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Field
cs: Pole

en: Save
cs: Uložit

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Path
cs: Cesta

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Normal
cs: Normální

en: Profile
cs: Profil

en: Original
cs: Původní

en: Session closed for %name.
cs: Konec session pro %name.

en: Teasers
cs: Upoutávky

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Save field
cs: Uložit pole

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Add new field
cs: Přidat nové pole

en: Links area
cs: Oblast odkazů

en: Column
cs: Sloupec

en: Capture
cs: Zachytit

en: The field has been updated.
cs: Pole bylo aktualizováno.

en: The specified title is already in use.
cs: Zadaný titulek se již používá.

en: The field has been created.
cs: Pole bylo vytvořeno.

en: Edit field
cs: Upravit pole

en: Delete field
cs: Smazat pole

en: Delete field.
cs: Smazat pole.
