Janrain Capture (7.x-2.9) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: edit
se: rievdda

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: Log out
se: Logge eret
