Janrain Capture (7.x-2.9) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: view
sl: pogled

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Field
sl: Polje

en: Save
sl: Shrani

en: Path
sl: Pot

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Profile
sl: Profil

en: Session closed for %name.
sl: Seja za %name je zaprta.

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Save field
sl: Shrani polje

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Add new field
sl: dodaj novo polje

en: The field has been updated.
sl: Nastavitve bloka so bile posodobljene.

en: The field has been created.
sl: Nova vloga je bila dodana.

en: Edit field
sl: uredi polje

en: Delete field
sl: izbriši polje
