Janrain Capture (7.x-3.0-beta1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Version
af: Weergawe

en: Settings
af: Verstellings

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: content types
af: inhoudtipes

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Normal
af: Normaal

en: Profile
af: Profiel

en: Session closed for %name.
af: Sessie toegemaak vir %name.
