Janrain Capture (7.x-3.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Version
ar: النسخة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Normal
ar: طبيعي

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Session closed for %name.
ar: انتهت جلسة %name.
