Janrain Capture (7.x-3.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Version
bg: Версия

en: Settings
bg: Настройки

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: content types
bg: типове съдържание

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Profile
bg: Профил

en: Original
bg: Оригинал

en: Session closed for %name.
bg: Сесията на %name е затворена.
