Janrain Capture (7.x-3.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Version
bs: Verzija

en: Settings
bs: Postavke

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Normal
bs: Normalno

en: Profile
bs: Profil
