Janrain Capture (7.x-3.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Version
ca: Versió

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: content types
ca: tipus de contingut

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Profile
ca: Perfil

en: Session closed for %name.
ca: S'ha tancat la sessió per a %name.
