Janrain Capture (7.x-3.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: content types
da: indholdes-typer

en: Client ID
da: Klient ID

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Profile
da: Profil

en: Session closed for %name.
da: Session lukket for %name.

en: Capture
da: Hævning
