Janrain Capture (7.x-3.0-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Version
el: Έκδοση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Normal
el: Κανονικό

en: Profile
el: Προφίλ

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Session closed for %name.
el: Έκλεισε σύνοδος για το λογαριασμό %name.

en: Application ID
el: ID Εφαρμογής
