Janrain Capture (7.x-3.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Version
eu: Bertsioa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Normal
eu: Arrunta

en: Profile
eu: Profila

en: Original
eu: Originala

en: Session closed for %name.
eu: %name(e)k saioa itxi du.
