Janrain Capture (7.x-3.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Version
fi: Versio

en: Settings
fi: Asetukset

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Normal
fi: Normaali

en: Profile
fi: Profiili

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: Session closed for %name.
fi: Tunnuksen %name istunto on suljettu.
