Janrain Capture (7.x-3.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Version
gl: Versión

en: Settings
gl: Axustes

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: content types
gl: tipos de contido

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Profile
gl: Perfil

en: Original
gl: Orixinal

en: Session closed for %name.
gl: Sesión pechada para %name.
