Janrain Capture (7.x-3.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Version
jv: Versi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Profile
jv: Profil

en: Session closed for %name.
jv: Sési ditutup kanggo % name.
