Janrain Capture (7.x-3.0-beta1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Version
lv: Versija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: content types
lv: satura tipi

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Normal
lv: Normāls

en: Profile
lv: Profils

en: Original
lv: Oriģināls

en: Session closed for %name.
lv: Sesija slēgta lietotājam %name.

en: Application ID
lv: Lietojumprogrammas ID
