Janrain Capture (7.x-3.0-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Version
pl: Wersja

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: content types
pl: rodzaje zawartości

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Normal
pl: Zwykły

en: Profile
pl: Profil

en: Original
pl: Oryginał

en: Session closed for %name.
pl: Zamknięto sesję z użytkownikiem %name.

en: UI Settings
pl: Ustawienia interfejsu użytkownika

en: Application ID
pl: ID aplikacji
