Janrain Registration (7.x-4.0) - en to af translation catalogue (34 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Version
af: Weergawe

en: view
af: bekyk

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Path
af: Pad

en: content types
af: inhoudtipes

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Normal
af: Normaal

en: Code
af: Kode

en: Profile
af: Profiel

en: Session closed for %name.
af: Sessie toegemaak vir %name.

en: Log out
af: Teken uit

en: Save field
af: Stoor veld

en: Add new field
af: Voeg nuwe veld by

en: The field has been updated.
af: Die veld is opgedateer.

en: The specified title is already in use.
af: Die gespesifiseerde titel is alreeds in gebruik.

en: The field has been created.
af: Die veld is geskep.

en: Edit field
af: Wysig veld

en: Delete field
af: Skrap veld
