Janrain Registration (7.x-4.0) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Version
be: Версія

en: view
be: глядзець

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Field
be: Поле

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: content types
be: тыпы змесціва

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Normal
be: Нармальны

en: Code
be: Код

en: Profile
be: Профіль

en: Session closed for %name.
be: %name: сэсыя зачыненая.

en: Log out
be: Выйсці

en: Save field
be: Захаваць поле

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: Add new field
be: Дадаць новае поле

en: The field has been updated.
be: Поле абноўленае.

en: The specified title is already in use.
be: Прапанаваны загаловак ужо выкарыстоўваецца.

en: The field has been created.
be: Поле створанае.

en: Edit field
be: Рэдагаваць поле

en: Delete field
be: Выдаліць поле
