Janrain Registration (7.x-4.0) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Version
bn: সংস্করণ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: Code
bn: কোড

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Log out
bn: লগ আউট
