Janrain Registration (7.x-4.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: Log out
ga: Logáil amach
