Janrain Registration (7.x-4.0) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Version
mr: आवृत्ती

en: view
mr: दाखवा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: Normal
mr: साधारण

en: Log out
mr: लॉग आऊट

en: The field has been updated.
mr: येथे बदल करण्यात आलेला आहे.
