Janrain Registration (7.x-4.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Log out
ps: وتون

en: Column
ps: ستن
