Janrain Registration (7.x-4.0) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Code
sr: Кôд

en: Log out
sr: Одјави се
