Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Weight
am: ክብደት

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: Custom
am: ብጁ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Color scheme
am: የቀለም ሙሉ ምስርት
