Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Weight
cy: Pwysau

en: Update interval
cy: Diweddaru cyfwng

en: Custom
cy: Addasu

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: Color scheme
cy: Cynllun lliw
