Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Weight
it: Peso

en: Update interval
it: Intervallo di aggiornamento

en: Custom
it: Personalizzato

en: Text color
it: Colore del testo

en: Link color
it: Colore collegamenti

en: Color scheme
it: Schema colori

en: Base path
it: Percorso di base

en: Light
it: Chiaro

en: Poll results
it: Risultati del sondaggio

en: Dark
it: Scuro
