Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Weight
ja: ウェイト

en: Update interval
ja: 更新間隔

en: Custom
ja: カスタム

en: Text color
ja: テキストの色

en: Link color
ja: リンクの色

en: Color scheme
ja: 配色

en: Base path
ja: ベースパス

en: Services
ja: サービス

en: Behaviour
ja: 動作

en: Poll results
ja: 投票結果
