Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Weight
ku: سەنگ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Color scheme
ku: نەخشەی ڕەنگ

en: Poll results
ku: ئەنجامەکانی ڕاپرسی
