Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Weight
de: Gewichtung

en: Update interval
de: Aktualisierungsintervall

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Text color
de: Schriftfarbe

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Link color
de: Link-Farbe

en: Color scheme
de: Farbschema

en: Base path
de: Basispfad

en: Services
de: Dienste

en: Light
de: Hell

en: Service name
de: Name des Dienstes

en: Behaviour
de: Verhalten

en: Poll results
de: Umfrageergebnisse

en: Dark
de: Dunkel

en: Social media
de: Social Media
