Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Weight
ro: Greutate

en: Update interval
ro: Interval de actualizare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Text color
ro: Culoare text

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Link color
ro: Culoare link

en: Color scheme
ro: Schemă culori

en: Base path
ro: Cale de bază

en: Services
ro: Servicii

en: Poll results
ro: Rezultatele votului
