Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.2-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Weight
ast: Pesu

en: Update interval
ast: Intervalu d'anovamientos

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Link color
ast: Color del enllaz

en: Color scheme
ast: Esquema de colores
