Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.2-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Email address
is: Netfang

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Weight
is: Vægi

en: Update interval
is: Uppfærslutíðni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Text color
is: Litur á texta

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
