Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.2-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Weight
kk: Салмағы

en: Update interval
kk: Интервалды жанарту

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: Twitter
kk: Твиттер
