Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.2-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Weight
mn: Жин

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
