Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.2-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Weight
nn: Vekt

en: Update interval
nn: Oppdateringsintervall

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Color scheme
nn: Fargeskjema
