Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.2-alpha1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Weight
pl: Waga

en: Update interval
pl: Czas między aktualizacjami

en: Custom
pl: Własne

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Color scheme
pl: Paleta kolorów

en: Base path
pl: Ścieżka bazowa

en: Services
pl: Serwisy

en: Light
pl: Jasny

en: Service name
pl: Nazwa serwisu

en: Poll results
pl: Wyniki ankiety

en: Dark
pl: Ciemny
