Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.2-alpha1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Weight
ru: Вес

en: Update interval
ru: Интервал обновления

en: Custom
ru: Собственная

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Color scheme
ru: Цветовая схема

en: Base path
ru: Базовый путь

en: Services
ru: Службы

en: Light
ru: Светлая

en: Subscribe to
ru: Подписаться на

en: Behaviour
ru: Поведение

en: Poll results
ru: Результаты опроса

en: Dark
ru: Темный
