Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.3-beta1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Weight
gl: Peso

en: Update interval
gl: Intervalo de actualización

en: Custom
gl: Personalizado

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Color scheme
gl: Esquema de cores

en: Base path
gl: Ruta base

en: Services
gl: Servizos

en: Poll results
gl: Resultados da enquisa

en: Dark
gl: Escuro
