Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.3-beta2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Weight
ka: წონა

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Link color
ka: ბმულის ფერი
