Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.3-beta2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Weight
oc: Pes

en: Update interval
oc: Frequéncia de las mesas a jorn

en: Custom
oc: Personalizat

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Color scheme
oc: Esquèma de couleurs

en: Base path
oc: Camin de basa

en: Services
oc: Servicis

en: Poll results
oc: Resultats de l'enquèsta
