Just Another Social Module (JASM) (7.x-1.3-beta2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Weight
sl: Teža

en: Update interval
sl: Interval posodobitve

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Color scheme
sl: Barvna shema
